KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis 118LC AU

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis 118LC AU
  • 2 155 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

118 (L-M-H) tai mažiausias iš pramoninės klasės sauso siurbimo dulkių siurblių, turintis visas PRAMONINIŲ dulkių siurblių savybes: tvirtą rėminę konstrukciją, atskirus segmentus: varikliui, filtrui, dulkėms Sertifikuotas L-M-H klasėse pagal EN 60335-2-69. Skirtas naudoti pramonės įmonėse atliekant sveikatai pavojingų dulkių siurbimą arba patalpose, kur reikalaujamas aukštas  švaros lygis.

 

Siurblio konstrukciniai ypatumai orientuoti būtent į panaudojimo ypatumus siurbiant aukštus švaros reikalavimus keliamoms patalpoms ir į pramonės įmonių poreikius. Tvirtas siurblio rėmas iš stačiakampio vamzdinio plieno, atliekantis ir perstūmimo rankenos funkciją bei filtro kameros, talpyklos, variklio segmento tvirtinimo funkciją. Korpusas, talpykla, variklio gaubtas -metaliniai.  Manevringumą užtikrina keturi rateliai: du iš jų su posūkio mechanizmu ir stabdžiu, kiti du lengvesniam pervežimui d150 mm

Patikimas 1kW galios variklis su oro turbina užtikrina aukštus darbinius parametrus. 9 m ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose.  Srovės indikatorius informuoja apie pajungimą į elektros tinklą.

Specialus didelio paviršiaus ploto poliesterinis „žvaigždės“ tipo L arba M klasės filtras maksimaliai gerai praleidžiantis orą bei gerai sulaikantis dulkes, tuo apsaugantis variklį nuo perkrovų. Pagal poreikį instaliuojamas  papildomas HEPA H14 filtras. H klasės siurbliui visada. Ergonomiškas šoninio išpildymo filtro kratytuvas, suteikia galimybę efektyviai naudoti siurblį visą jo eksploatacinį laikotarpį, praktiškai kaip naują. Dulkių įsiurbimo anga su greito jungimo fiksatoriumi įrengta žemiau filtro, tai apsaugo jį nuo galimo mechaninio pažeidimo.

Papildoma įsiurbimo anga talpyklos korpuse (H klasė) naudojama siurbiant  naudojantis „saugaus maišo“ sistema

25 litrų talpos dulkių konteineris su ratukais, o jo tūrio neužima filtras. Konteinerio tvirtinimo rankena lengvu rankos postūmiu atkabina ir užkabina dulkių konteinerį, kartu atlikdama rankenos funkciją talpyklos pernešimui.

Chemiškai agresyvių dulkių siurbimui siurblys gali būti komplektuojamas su nerūdijančio plieno (AISI 304) talpykla arba visas siurblio korpusas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

Savybės

Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230/50
IP apsaugos klasė 43
Izoliavimo klasė F
Variklio galia (W) 1 000
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/m) 45
Maksimalus vakuumas (kPa) 21,5
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 75
Dulkių konteinerio talpa (l) 25
Pagrindinis filtras L klasė
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 8000
Įsiurbimo angos diametras (mm) 50
Matmenys L/M/H (cm) 51x50x95
H klasės papildomas filtras Nėra
Svoris (kg) 26
Nerūdijančio plieno talpa/ korpusas Opcija