KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis S2 MC

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis S2 MC
  • 0 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

Vienfaziai dulkiu siurbliai : skirti pavojingoms sveikatai dulkems surinkti.

Modelis S2 (L-M-H)

 

S2 (L-M-H) modelis tai naujausių technologinių sprendimų dulkių  siurblys su elektroniniu valdymo bloku, realiu laiku  pateikiančiu informacija apie filtrų stovį, vakuumą. Atsižvelgiant į poreikį gali būti L, M, H klasių. Sertifikuotаs pagal EN 60335-2-69. Ergonomiškas, patvarus  ir labai patogus eksploatacijos metu. Nuo šiandien taip paprasta ir saugu valyti.

 

Konstrukciniai ypatumai orientuoti į patikimumą bei saugumą eksloatacijos metu.

S2 () modelyje siurbimo galią sukuria du po 1.000 W galios  varikliai tiesiogiai jungti su oro turbina.

Ekonominis variklių naudojimo režimas suteikia galimybę naudoti variklių galingumus pagal siurbimo našumo poreikį. 9 metrų ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose. Siurblio valdymo panelėje racionaliai išdėstyti įjungimo/atjungimo mygtukai, srovės indikatorius, vakuumo indikatorius nuolatos informuojantis apie filtro stovį. Viršutinėje šoninėje siurblio dalyje įrengtas rankinis filtro nupurtymo  įrenginys efektyviai nukrato dulkes nuo oro filtro. Galima opcija su elektriniu filtro purtytuvu.

Variklių bloko gaubtas pagamintas iš antistatinio, tvirto atsparaus smūgiams plastiko, dulkių talpa, įrankių dėtuvė ir siurblio korpusas iš plieno dažyto  milteliniais dažais.

Efektyvus siurblio veikimas užtikrinamas poliesterinio “žvaigždės” tipo didelio paviršiaus ploto filtro dėka. Įsiurbimo anga yra žemiau filtro, tai apsaugo nuo mechaninio jo pažeidimo.Gali būti įrengiamas pirminis L, M klasės filtas ir papildomas HEPA filtras.

40 litrų talpos dulkių konteineris arba saugaus maišo sistema jungiama prie jame talpykloje įrengtos papildomos jungties nereikalauja dažnos priežiūros, o dulkių konteinerio fiksavimo rankena lengvu rankos postumiu atkabina ar užkabina duklių talpą. Talpyklos ratukai bei papildoma rankena labai palengvina susiurbtų dulkių išpylimą. Sandarinimo tarpinės garantuoja saugų kenksmingų dulkių  siurbimą.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai d150 mm, du iš jų su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo. Aksesuarų dėklas bei siurbimo rankenos tvirtinimai užtikrina, kad siurbimo antgaliai visada bus po ranka

Siurblys lengvai modifikuojamas darbui su stabilios fiksacijos antgaliu, montuojamu apatinėje rėmo dalyje.

Agresyvių medžiagų siurbimui gali būti komplektuojamas su nerūdyjančio plieno AISI 304 talpykla arba visas siurblio korpusas gaminamas iš nerūdyjančio plieno.

Savybės

Nerūdijančio plieno talpa/korpusas opcija
Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230 / 50
IP apsaugos klasė 44
Izoliavimo klasė E
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/m) 5500
Maksimalus vakuumas (kPa) 21,1
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 70
Dulkių konteinerio talpa (l) 40
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 19500
Įsiurbimo angos diametras (mm) 70
Matmenys L/M/H (cm) 80x60x123
Svoris (kg) 54
Filtro stovio indikatorius Nėra
Vardinė galia (W) 2 000
Pagrindinis filtras (bazinio modelio) M klasė