KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis S3LCAU

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis S3LCAU
  • 0 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

S3 (L-M-H)  galingiausias vienfazis siurblys sveikatai kenksmingų dulkių siurbimui. Elektroninis valdymo blokas, realiu laiku  informuoja apie filtrų stovį, vakuumą. Atsižvelgiant į siurbiamų dulkių kenksmingumą gali būti L, M, H klasių. Sertifikuotаs pagal EN 60335-2-69. Plati galimybė rinktis aksesuarus išplečiančius siurblio naudjimo galimybes. Nuo šiandien taip paprasta ir saugu valyti.

 

Konstrukciniai ypatumai orientuoti į patikimumą bei saugumą eksloatacijos metu.

S3 modelyje siurbimo galią sukuria trys po 1.000 W galios varikliai tiesiogiai jungti su oro turbina.

Ekonominis variklių naudojimo režimas suteikia galimybę naudoti variklių galingumus pagal siurbimo našumo poreikį. 9 metrų ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose. Siurblio valdymo panelėje racionaliai išdėstyti įjungimo/atjungimo mygtukai, srovės indikatorius, vakuumo indikatorius nuolatos informuojantis apie filtro stovį. Viršutinėje šoninėje siurblio dalyje įrengtas rankinis filtro nupurtymo  įrenginys efektyviai nukrato dulkes nuo oro filtro. Galima opcija su elektriniu filtro purtytuvu.

Variklių bloko gaubtas pagamintas iš antistatinio, tvirto atsparaus smūgiams plastiko, dulkių talpa, įrankių dėtuvė ir siurblio korpusas iš plieno dažyto  milteliniais dažais.

Efektyvus siurblio veikimas užtikrinamas poliesterinio “žvaigždės” tipo didelio paviršiaus ploto filtro dėka. Įsiurbimo anga yra žemiau filtro, tai apsaugo nuo mechaninio jo pažeidimo.Gali būti įrengiamas pirminis L, M klasės filtas ir papildomas HEPA filtras.

50 litrų / 100 litrų (L klasė) talpos dulkių konteineris arba jame  instaliuotas keliamų dulkių reikalavimus atitinkantis maišas jungiamas prie talpykloje įrengtos  nereikalauja dažnos priežiūros, o dulkių konteinerio fiksavimo rankena lengvu rankos postumiu atkabina ar užkabina duklių talpą. Talpyklos ratukai bei papildoma rankena labai palengvina susiurbtų dulkių išpylimą. Sandarinimo tarpinės garantuoja saugų kenksmingų dulkių  siurbimą.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai d150 mm, du iš jų su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo. Aksesuarų dėklas bei siurbimo rankenos tvirtinimai užtikrina, kad siurbimo antgaliai visada bus po ranka

Siurblys lengvai modifikuojamas darbui su stabilios fiksacijos antgaliu, montuojamu apatinėje rėmo dalyje.

Agresyvių medžiagų siurbimui gali būti komplektuojamas su nerūdyjančio plieno AISI 304 talpykla arba visas siurblio korpusas gaminamas iš nerūdyjančio plieno.

 

Savybės

Įtampos indikatorius Nėra
Nerūdijančio plieno talpa/korpusas Opcija
Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230/50
IP apsaugos klasė 44
Izoliavimo klasė I
Variklio galia (W) 3 000
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/m) 135
Maksimalus vakuumas (kPa) 21,1
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 71
Pagrindinis filtras L
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 19500
Talpyklos tūris (l) 100
Įsiurbimo angos diametras (mm) 70
Matmenys L/M/H (cm) 80x60x145
Svoris (kg) 71
Filtro stovio indikatorius Nėra
Papildomas HEPA H14 filtras Nėra