KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis 118

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis 118 118-3.jpg 118-2.jpg 118-1.jpg
  • 1 514 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

Modelis 118, tai mažiausias iš pramoninės klasės sauso siurbimo vienfazis dulkių siurblys turintis visas PRAMONINIŲ dulkių siurblių savybes: tvirtą rėminę konstrukciją, atskirus segmentus: varikliui, filtrui, dulkėms. Skirtas naudoti pramonės įmonėse atliekant bendrą patalpų ar įrengimų priežiūrą, siurbiant agresyvias ar sveikatai pavojingas dulkes. Pasižymintis ypatingu patvarumu ir geromis darbinėmis charakteristikomis dirbant sunkiausiomis sąlygomis.

 

 

Siurblio konstrukciniai ypatumai orientuoti būtent į pramonės įmonių poreikius: tvirtas rėmas iš stačiakampio vamzdinio plieno, kartu atlieka perstūmimo rankenos funkciją ir filtro kameros, talpyklos, variklio segmento tvirtinimo funkciją. Korpusas, talpykla, variklio gaubtas -metaliniai.  Manevringumą užtikrina keturi rateliai: du iš jų su posūkio mechanizmu ir stabdžiu, kiti du lengvesniam pervežimui d150 mm

Patikimas 1.0 kW  galios variklis su oro turbina užtikrina aukštus darbinius parametrus. 9 m ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose.  Srovės indikatorius informuoja apie pajungimą į elektros tinklą.

Specialus didelio paviršiaus ploto poliesterinis „žvaigždės“ tipo filtras maksimaliai gerai praleidžia orą bei gerai sulaiko dulkes, tuo apsaugodamas variklį nuo perkrovų. Esant poreikiui siurblyje gali būti instaliuotas M klasės, antistatinis arba atsparus temperatūroms Nomex, o taip pat papildomo filtravimo HEPA filtras.

Ergonomiškas šoninio išpildymo filtro kratytuvas, suteikia galimybę efektyviai naudoti siurblį visą jo eksploatacinį laikotarpį. Dulkių įsiurbimo anga įrengta žemiau filtro, tai apsaugo jį nuo galimo mechaninio pažeidimo.

25 litrų talpos dulkių konteineris su ratukais, o jo tūrio neužima filtras. Konteinerio tvirtinimo rankena lengvu rankos postūmiu atkabina ir užkabina dulkių konteinerį, kartu atlikdama rankenos funkciją talpyklos pernešimui.

Chemiškai agresyvių dulkių siurbimui siurblys gali būti komplektuojamas su nerūdijančio plieno (AISI 304) talpykla arba visas siurblio korpusas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

Esant poreikiui siurblys pritaikomas dulkių siurbimui į vienkartinius maišelius.

 

Savybės

Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230/50
IP apsaugos klasė 43
Izoliavimo klasė F
Vardinė galia (W) (2x800W) 1 000
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/s) 45
Maksimalus vakuumas (kPa) 21,5
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 75
Dulkių konteinerio talpa (l) 25
Pagrindinis filtras (bazinio modelio) L klasė
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 8000
Įsiurbimo angos diametras (mm) 50
Matmenys L/M/H (cm) 51x50x95
Svoris (kg) 26
Rekomenduojami aksesuarai (mm) D50-40
Įtampos indikatorius Nėra
M klasės filtras Opcija
HEPA filtras Opcija
Nerūdijančio plieno talpa/korpusas Opcija