KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis ECOIL 22

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis ECOIL 22
  • 0 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

ECOIL 22 šiuo modeliu, netgi didelius kiekius skysčių galima saugiai siurbti ir išpilti: šiandien tai įmanoma. Siurblys skirtas emulsijos valymui nuo drožlių ir skysčių siurbimui. Žymiai prailginantis įrengimų ar automatinių centrų įrankių tarnavimo laiką.

Puikus pagalbininkas įvairiose pramonės srityse.

 

Dėka savo konstrukcinių ypatumų siurblys labai manevringas ir universalus. Idealiai tinka mechanikos pramonėje, taip pat maisto, farmacijos, energetikos sektoriuose, viešajame transporto sektoriuje ir t.t....Irenginyje integruotas perjungėjas atlieka susiurbtų skysčių išpūtimo iš talpyklos funkciją  arba skysčio išpilimas atliekamas rankiniu būdu. Siurblio veikimą užtikrina sumontuotas  1300 W galios siurbimo variklis bei pompa,. Varikliai saugiai uždengti tvirtu gaubtu su įrankių dėklu viršuje. Talpa metalinio žiedo pagalba tvirtai ir sandariai uždengta dangčiu. Atsegus žiedo užraktą blokas lengvai nukeliamas nuo talpyklos, jei tai reikalinga pvz; susiurbtų drožlių išpylimui,..  Talpykloje lengvai gali būti integruojama papildoma įranga: metalinis krepšys, metalo drožlių gaudymui, taip pat įvairių rūšių nailoniniai filtrai su galimybe atlikti skirtingo lygio filtraciją, tuo pačiu užtikrinantys antrinę susiurbtų skysčių ar gaudytuvėje surinktų medžiagų panaudojimo galimybę.

Siurblio korpusas, talpa, įrankių dėtuvė pagaminti iš plieno dengto milteliniais dažais. 180 litrų talpos konteineris nereikalauja dažnos priežiūros, o skysčių išleidimo įranga lengvai ištuština talpyklą. Jūsų pasirinkimu siurblys aprūpintas informacine jungtimi talpyklos užsipildymui sekti. Chemiškai agresyvių skysčių siurbimui galite rinktis nerūdijančio plieno, talpos korpusu, kas taip pat aktualu maisto pramonėje.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai du d200 mm, kiti du su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo.

Savybės

Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 400 /50
IP apsaugos klasė 55
Izoliavimo klasė F
Vardinė galia (kW) 2,2
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/s) 85
Maksimalus vakuumas (kPa) 33
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 71
Talpos tūris (l) 180
Drožlių konteinerio talpa (l) 30
Įsiurbimo angos diametras (mm) 50
Matmenys L/M/H (cm) 105x67x150
Svoris (kg) 135
Automatinis išjungimo įtaisas užpildžius talpą X
Tepalui atsparūs rateliai X
Pompa X
Skysčio išpylimo įrenginys X