KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis S2

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis S2
  • 2 341 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

S2  modelis tai naujausių technologinių sprendimų dulkių  siurblys su elektroniniu valdymo bloku realiu laiku  pateikiančiu informacija apie filtrų stovį, vakuumą. Modelis pačiai naudojamas sausų dulkių ar skysčių siurbimui metalo, plastikų, popieriaus pramonės įmonėse,... Ergonomiškas, patvarus  ir labai patogus eksploatacijos metu. Plati galimybė rinktis ivairias modifikacijas (L,M.H), opcijas ir aksesuarus išplečiančius siurblio naudjimo galimybes. Nuo šiandien taip paprasta valytis.

 

Konstrukciniai ypatumai orientuoti į patikimumą bei patogumą eksloatacijos metu.

S2 modelyje siurbimo galią sukuria du po 1.000 W galios “by pass” tipo varikliai su oro turbina.

Ekonominis variklių naudojimo režimas suteikia galimybę naudoti variklių galingumus pagal siurbimo našumo poreikį. 9 metrų ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose. Siurblio valdymo panelėje racionaliai išdėstyti įjungimo/atjungimo mygtukai, srovės indikatorius, vakuumo indikatorius nuolatos informuojantis apie filtro stovį. Viršutinėje šoninėje siurblio dalyje įrengtas rankinis filtro nupurtymo  įrenginys efektyviai nukrato dulkes nuo oro filtro. Galima opcija su elektriniu filtro purtytuvu.

Variklių bloko gaubtas pagamintas iš antistatinio, tvirto atsparaus smūgiams plastiko, dulkių talpa, įrankių dėtuvė ir siurblio korpusas iš plieno nudažyto  milteliniais dažais.

Efektyvus siurblio veikimas užtikrinamas poliesterinio “žvaigždės” tipo didelio paviršiaus ploto filtro dėka. Įsiurbimo anga yra žemiau filtro, tai apsaugo nuo mechaninio jo pažeidimo.Gali būti įrengiamas L, M klasės filtas ir papildomas  HEPA  H4 filtras, efektyvumu  99,999% (D.O.P metodas).

40 litrų talpos dulkių konteineris nereikalauja dažnos priežiūros, o dulkių konteinerio fiksavimo rankena lengvu rankos postumiu atkabina ar užkabina duklių talpą. Talpyklos ratukai bei papildoma rankena labai palengvina susiurbtų dulkių išpylimą. Naudojant papildomi isigyjamą įrangą dulkes galima rinkti į paprastus PE.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai d150 mm, du iš jų su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo. Aksesuarų dėklas bei siurbimo rankenos tvirtinimai užtikrina, kad siurbimo antgaliai visada bus po ranka

Siurblys lengvai modifikuojamas darbui su stabilios fiksacijos antgaliu, montuojamu apatinėje rėmo dalyje.

Agresyvių medžiagų siurbimui gali būti komplektuojamas su nerūdyjančio plieno AISI 304 talpykla arba visas siurblio korpusas gaminamas iš nerūdyjančio plieno. Sveikatai pavojingų dulkių siurbimui siūloma H  klasės siurblio versija.

Rekomeduojami laisvai pasirenkami antgaliai  d70-50-40 mm.

Savybės

Dulkių konteinerio talpa (l) 40
Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230/50
IP apsaugos klasė 44
Izoliavimo klasė E
Vardinė galia (W) 2 000
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/m) 5500
Maksimalus vakuumas (kPa) 21,1
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 70
Pagrindinis filtras (bazinio modelio) L klasė
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 19500
Įsiurbimo angos diametras (mm) 70
Svoris (kg) 54
Įtampos indikatorius Nėra
M klasės filtras opcija
HEPA filtras opcija
Nerūdijančio plieno talpa/korpusas opcija
Matmenys L/M/H (cm) 80x60x123