KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis S3B

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis S3B s3b (1).jpg s2b-s3b.jpg
  • 2 050 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

S3B  modelis tai pramoninės klasės sauso / šlapio siurbimo dulkių siurblys pačiai naudojamas metalo, plastikų, popieriaus  ar apdirbamosios pramonės įmonėse. Ergonomiškas, patogus  ir labai patvarus eksploatacijos metu. Plati galimybė rinktis  aksesuarus išpečiančius siurblio naudjimo galimybes. Gali būti naudojamas su 10 m ilgio siurbimo žarna. Nuo šiandien taip paprasta valytis.

 

Šio modelio konstrukciniai ypatumai orientuoti į  įrenginio patikimumą. Visos išorinės dalys įskaitant ir variklio gaubtą pagamintas iš metalo dažyto aukščiausios kokybės dažais.

S3B modelyje siurbimo galią sukuria trys po 1.000 W galios “by pass” tipo varikliai su oro turbina.

Galimybė atskirai atjungti variklius suteikia galimybę prailginti variklių tarnavimo laiką bei naudoti galingumus pagal siurbimo našumo poreikį. 9 metrų ilgio elektros laidas leidžia lengvai ir nepriklausomai naudotis siurbliu didelėse patalpose.  Viršutinėje siurblio dalyje įrengtas rankinis filtro nupurtymo  įrenginys efektyviai nukrato dulkes nuo oro filtro.

Efektyvus siurblio veikimas užtikrinamas poliesterinio “žvaigždės” tipo didelio paviršiaus ploto filtro dėka. Įsiurbimo anga yra žemiau filtro, tai apsaugo nuo mechaninio jo pažeidimo. Gali būti įrengiamas M klasės filtras.

50 arba 100 litrų talpos dulkių konteineris nereikalauja dažnos priežiūros, o dulkių konteinerio fiksavimo rankena lengvu rankos postumiu atkabina ar užkabina duklių talpą. Talpyklos ratukai bei papildoma rankena labai palengvina susiurbtų dulkių išpylimą. Naudojant papildomi isigyjamą įrangą dulkes galima rinkti į vienkartinius PE maišus.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai d150 mm, du iš jų su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo. Jūsų patogumui ant siurblio perstūmimo rankenos kablys  elektros laidui laikyti.

Siurblys lengvai modifikuojamas darbui su stabilios fiksacijos antgaliu, montuojamu apatinėje rėmo dalyje.

Rekomeduojami laisvai pasirenkami antgaliai  d70-50-40 mm.

Savybės

Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230/50
Dulkių konteinerio talpa (l) 50 arba 100
IP apsaugos klasė 43
Izoliavimo klasė I
Vardinė galia (W) 3 000
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/m) 8100
Maksimalus vakuumas (kPa) 21
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 74
Pagrindinis filtras (bazinio modelio) L klasė
Pagrindinio filtro paviršiaus plotas (cm²) 19500
Įsiurbimo angos diametras (mm) 70
Svoris (kg) 70
Rekomenduojami aksesuarai (mm) D70-50-40
Įtampos indikatorius Nėra
Filtro kratytuvas Nėra
Matmenys L/M/H (cm) 79,5x60x157