KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Kas tai yra Centrinė dulkių siurbimo sistema

Centrinė dulkių siurbimo sistema yra naujo, modernaus gyvenimo dalis. Sukurta tam, kad palengvintų visur skubančio žmogaus namų ruošą. BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema yra galingiausias, patogiausias ir lengviausias pasirinkimas namų siurbimui.
 

Negyvenkite dulkėse.

Palyginkite patys, kuo BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema yra pranašesnė už nešiojamus dulkių siurblius.


Dulkių siurbimo sistema visuomeniniams pastatams Disan

Puikūs techniniai Disan siurblio parametrai užtikrina gerą siurbimo galią bei aukštą patalpų valymo efektyvumą.  Tai ilgalaikė ir plataus pritaikymo pasaulinė patirtis bei galimybė vienu metu dirbti nuo vieno iki devynių vartotojų pasirenkant reikalingą siurblio modelį.

Disan dulkių siurbimo sistemos montuojamos restoranuose ir viešbučiuose, ofisuose, muziejuose ir bibliotekose, ligoninėse, bankuose, teatruose, sporto centruose, bažnyčiose ir net gamyklose. 

Disan siurbliai susideda paviršiaus filtro plotas su nupurtymo įranga, talpi dulkių talpykla su galimybe naudoti maišelius, cikloninis dulkių atskyrimo metodas, galingas motoras su našia oro turbina ir galimybė vienu metu dirbti nuo vieno iki devynių vartotojų pasirenkant reikalingą siurblio modelį.