KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

PRAMONINIAI DULKIŲ SIURBLIAI Nilfisk Industrial Vacuum Soliution

Intensyvėjant gamybai, griežtėjant higieniniams, darbų  ir gaisrinės saugos reikalavimams dulkėtumas tampa opia problema visose pramonės šakose. Dažnai pramonėje naudojami komerinės klasės dulkių siurbliai skirti profesionaliam naudojimui, neatitinka pramonės lūkesčių: maža talpa, prastas filtarvimas, patikimumo problemos,...

Pramoninės klasės dulkių siurbliai yra vienas iš labiausiai laksčių pramoninių įrankių, kurie gali sukurti labai didelę pridėtinę vertę bet kokios pramonės segmente. Nilfisk Industrial Vacuum Soliution yra vienas iš pagrindinių šio tipo įrenginių gamintojų

UAB Aidora siūlo Pramoninės klasės dulkių siurbimo įrenginius pagamintus  būtent pramonės įmonių poreikių tenkinimui.  Pramoninio lygmens siurbliai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurias per daugelį metų labai gerai įvertino pramonės įmonėse. Pirmiausia tai,  konstrukciniai irenginių ypatumai ir tvirta rėminė konstrukcija, galimybė siurbti didelius dulkių kiekius 24 val per parą, efektyvios medžiagos ir reikalingo paviršiaus ploto bei  filtravimo klasės filtrai, išskirtinis patikimumas.

Asortimentą daugiau nei 40 bazinių modelių, kurie atsižvelgiant į išpildymo varijantus  išsiplečia iki  500 modifikacijų sarašo.

Taip pat gaminamos specialios paskirties modeliai: apsaugoti nuo sprogimo modeliai su sertifikuotais varikliais ir elektros valdymo sistemomis su EEX d II BT5 apsauga darbui potencealiai sprogiose aplinkose (Z22-Z21-Z2-Z1) pagal 94/9/CE ATEX direktyvą; su alsoliutaus filtravimo HEPA  sistema, efektyvumu 99,995% (MPPS metodas), su specialiais filtrais sveikatai kenksmingoms dulkėms;  nerūdyjančio plieno korpuso įrenginiai agresyvioms ar ypatingos švaroms reikalaujančioms patalpoms.

UAB Aidora ilgametė patiris ir partnerių patikimumas suteikia galimybę pateikti greitą  atsakymą  padėsiantį išspręsti problemą arba rasti geriausią sprendimą Jūsų veiklos modernizavimui.

Iš plataus siurbimo aksesuarų sąrašo visada išsirinksite Jums reikalingą darbo antgalį, o galimų opcijų (papildomos įrangos) pasirinkimas  suteiks išskirtinę galimybę patenkinti Jūsų lūkesčius.

Galime pasiūlyti sprendimus atsižvelgdami į konkrečias situacijas: veikianti įmonė, dideli dulkių kiekiai,  agresyvios ar sveikatai kenksmingos dulkės,...

Mūsų tiekėjų gaminai atitinka  CE, TÜV, GS, ATEX standartus, vertinami už funkcionalumą ir patikimumą, lengvai randa platų pritaikymą visose pramonės srityse: nuo baldų ar lengvosios pramonės iki  metalo apdirbimo,  maisto ar farmacijos  pramonės įmonių.

Esant poreikiui pasiūlysime technologiniams procesams skirtus siurblius ir pneumatinio transporto įrenginius, centralizuotas dulkių siurbimo sistemas arba ypatingai našius SpiroVAC  įrenginius,

            

10 esminių argumentų kodėl reikia rinktis PRAMONINĖS KLASĖS DULKIŲ SIURBLIUS

1. DRAMATIŠKAI sumažėjęs valymo laikas.

2.GERESNĖ valomo įrenginio priežiūra.

3. IŠSKIRTINIS patikimumas ir patvarumas.

4.ŠVARESNĖ ir SAUGESNĖ darbo aplinka.

5.PAILGĖJĘS produkcijos gamybos laikas.

6. ILGESNIS automatinių mašinų ir įrankių tarnavimo laikas.

7.EFEKTYVUS  emulsijų valymas ir gražinimas į procesą.

8. PRODUKTŲ užteršimo prevencija.

9.DIDESNIS gamybos ciklų automatizavimas.

10.ŽALIAVOS apsauga ir gražinimas.


 

Naudinga informacija:

Katalogai