KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

PRAMONINĖ CENTRINĖ DULKIŲ SIURBIMO SISTEMA, Nilfisk Industrial Vacuum Solutions

 

 

Intensyvėjanti gamyba, griežtėjantys higieniniai reikalavimai patalpoms ir gamybos procesams bei įvairūs darbų saugos  draudimai dirbant potencialiai sprogiose aplinkose ar dirbant su sveikatai kenksmingomis dulkėmis reikalauja naujų sprendimų procesų metu bei atliekant kasdienius patalpų ar įrangos priežiūros darbus.

Daugeliu atvejų centrinė dulkių siurbimo sistema yra vienintelis paminėtas problemas sprendžiantis sprendimas. Tai stiprus veiksnys įtakojantis ne tik gamybos kaštus, bet ir produktų prekinę išvaizdą prieš jai patenkant į pirkėjo rankas.

Dulkių siurbimo sistemos buvimo negali pakeisti nei operatorė su praėjusio šimtmečio rankiniu įrankiu, nei kilnojamasis dulkių siurblys, mūsų siūlomas sprendimas tai visiškai patenkinanti kliento lūkesčius sistema, su savo funkcijomis ir plačiomis galimybėmis, žymiai supaprastinanti gamybinės įrangos, sandėlių priežiūros procesą. Naudojantis sistema galima spręsti žaliavos transportavimo ar netgi birių medžiagų gražinimo į gamybos procesą arba dozavimo klausimus. Tai naudinga  ilgalaikė investicija sukurianti pridėtinę vertę ne tik statiniams, bet ir Jūsų gaminamiems produktams.

Galime pasiūlyti sprendimus atsižvelgdami į konkrečias situacijas: veikianti įmonė,dideli dulkių kiekiai,  agresyvios ar sveikatai kenksmingos dulkės,...

Mūsų tiekėjų gaminai atitinka ATEX CE, TUV, CESI, ATEX standartus, vertinami už funkcionalumą ir patikimumą, lengvai randa platų pritaikymą nuo baldų ar lengvosios pramonės iki  metalo apdirbimo,  maisto ar farmacijos  pramonės įmonių.

Esminiai argumentai kodėl reikia instaliuoti centrinę dulkių siurbimo sistemą:

Esant klausimams mes visada pasiruošę padėti spręsti kilusias problemas.