KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

DISAN Centrinė dulkių siurbimo sistema siūlo efektyvų ir kokybišką valymo sprendimą jūsų verslui

Centrinės dulkių siurbimo sistemos sumontavimas yra puiki investicija: tai puikus būdas papildyti Jūsų verslą, įsigyjant novatorišką bei sveikesnę sistemą visų tipų pastatams.

Mūsų tikslas yra aprūpinti Jus visapusiškai išpildytais sprendimais – jokio galvos skausmo, jokio sąmyšio – jokių duklių bei alergenų sklandančių ore – tai patalpų valymas sutrumpinantis Jūsų darbo laiką iki 38%. 

Kada mes teigiame, kad mes kuriame visapusiškai išpildytus komercinius pasiūlymus, mes turime omenyje, kad mes Jums pateiksime visą įrangą ir suteiksime visą reikiamą pagalbą, kurios Jums prireiks norint įsirengti centrinę dulkių siurbimo sistemą. 

Disan sukūrė daugybę įrangos skirtos specialiai komercinėms centrinėms dulkių siurbimo sistemoms, kurią mes pasididžiuodami siūlome. Disan centriniai dulkių siurbliai sėkmingai instaliuoti prestižinius komercinius objektuose daugiau nei 40-yje Pasaulio valstybių. UAB “Aidora” atliktų darbų vizitinė kortelė: Lietuvos nacionalinis Operos ir Baleto teatras, V. Petkevičaitės Bitės biblioteka, Danske Bank bei Baltnetos adninistraciniai pastatai ir kt.

PRITAIKYMO DIAPAZONAS

DISAN komerciniai dulkių siurbliai yra naudojami skirtingo pobūdžio pastatams, įskaitant viešbučius, verslo centrus, mokyklas, bankus, teatrus, bažnyčias, ligonines, senelių namus, automobilių stovėjimo aikšteles, jachtas, sporto kompleksus ir prabangias vilas.

Iš tiesų bet kokia aplinka kuriai reikalingas kruopštus, greitas ir dažnas valymas gali gauti naudos iš efektyvios ir patikimos centrinės dulkių siurbimo sistemos, turinčios profesionalią valymo galią, kurios išlaikymas beveik nieko nekainuoja.

UNIVERSALIOS PAJUNGIMO ROZETĖS

MAJECTIC PAJUNGIMO ROZETĖS

OLYMPIA PAJUNGIMO ROZETĖS

ROYAL PAJUNGIMO ROZETĖS