KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Pasakojant apie metų metus trunkančią patirtį kuriant Disan komercinius centrinius dulkių siurblius, galima pastebėti, kad Disan sukūrė tokią centrinių dulkių siurblių liniją, kuri visiškai nepanaši į kitas. Disan produktai lyginant su įprastais dulkių siurbliais yra patikimesni, lengviau naudojami, naudingesni taupant energiją,. Kitaip tariant ši įranga yra itin patogi ir saugi montavimui iškart išėmus iš dėžės.

SIEMENS TRIFAZIAI VARIKLIAI, tiesiogiai sujungti su šoninio įsiurbimo oro turbina, vidutiniu 2850 apsisukimų skaičiumi per minutę, lyginant su 20 000 ir daugiau yra žymiai patvaresni ir patikimesni lyginant su vienfaziais dulkių siurbliais. Dėl šios priežasties variklio ašiai, guoliams tenka daug mažesnė apkrova, todėl variklio darbas tampa daug nuoseklesnis, švelnesnis.

Tokio tipo varikliuose nėra sumontuota besitrinančių ar mažų detalių (tokių kaip angliniai kontaktai,..), todėl jiems aptarnauti nereikalingi papildomi kaštai. Paprasčiausi  šie varikliai negali būti lyginami su tradicinėmis dulkių siurbimo sistemomis, nes jie tiesiog yra aukščiausia rinkoje esanti technologija

ŽVAIGŽDINIS FILTRAS pagamintas iš specialaus poliesterio su aukštomis dulkių sulaikymo  savybėmis yra vienas iš labiausiai pažįstamų ir vertinamų sistemos elementų. Būtent visi pramoniniai dulkių siurbliai turi tokio tipo filtrus. Jie labai gerai sulaiko mikro dulkes ir puikiai praleidžia dulkių siurbimui naudotą orą. Filtro valymas gali būti atliekamas kratant arba įdedant į skalbimo mašiną. Geriausia ir rekomenduojama yra tiesiog gerai veikianti savaiminio valymo sistema, visada išlaikanti maksimalų filtro ir siurblio veikimo efektyvumą. Sistema automatiškai išvalo filtrą taip kaip bus užprogramuota iš anksto. (dažniausiai vieną kartą per parą).

JUNGIAMIEJI ELEMENTAI visuomet yra pateikiami kartu su visa komplektuojama įranga.

Jų savybės užtikrina mažiausią įmanomą vidinį pasipriešinimą ir sukuria papildomą komfortą klientui atliekant įrenginio pajungimą. 

RĖMAS. Atvira rėminė konstrukciją garantuoja, kad siurblys gali dirbti praktiškai 24 val/per parą  nepatirdamas papildomų šiluminių perkrovų.

OPERATORIŲ SKAIČIUS. 1997 metais Disan kompanija, viena iš pirmųjų, pirmą kartą pristatė siurblį su elektronine-skaitmenine įranga (inverteriu)  atliekančia variklio sūkių dažnio kontrolę. Šiuo atveju sistema automatiškai, elektroninių daviklių pagalba atpažįsta, kiek siurbiančių operatorių yra prisijungę prie sistemos, koks yra filtro paviršiaus darbo efektyvumas ir pagal tai reguliuoja variklio darbą, išlaikant optimalų vakuumo lygį. 140mbar. Kai vakuumas per aukštas sistema sumažina motoro apsukas to pasėkoje galios sunaudojimas yra sumažinamas  ir priešingai kai vakuumas pers žemas  sistema apdidina motoro apsukas tuo pakeldama vakuumą ir oro srovės kiekį Labai svarbu, kad ši įranga sugeba išvengti elektromagnetinių trikdžių. Didžiausias inverterio privalumas yra sugebėjimas ekonomiškai paskirstyti elektros energijos suvartojimą, bet kuriuo metu kada sistemai to prireikia.

DULKIŲ TALPYKLA. Patogiam sistemos naudojimui dulkių talpyklos tvirtinimo mechanizmas sukurtas taip, kad talpykla būtų lengvai atkabinama ir užkabinama. Didelis talpyklos tūris užtikrina, kad konteinerio priežiūra  bus minimali, o papildoma opcija naudoti vienkartinius maišelius suteiks galimybę praktiškai be kontakto su dulkėmis ištuštinti dulkių talpyklą.

UNIVERSALIOS PAJUNGIMO ROZETĖS

MAJECTIC PAJUNGIMO ROZETĖS

OLYMPIA PAJUNGIMO ROZETĖS

ROYAL PAJUNGIMO ROZETĖS