KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

REMBE  gaminiai įrangos ir procesų apsaugai

Intensyvėjant gamybai,  darbų  ir gaisrinės saugos reikalavimam,  įrenginių eksploatavimo saugumas dėl dulkių, dujų ar skysčių pavojaus užsidegti ar sprogti tampa opia problema visose pramonės šakose. Dažnai pramonėje atsitinka taip, kad tam tikrose vietose susidaro potencialiai sprogios aplinkos: filtrai, ciklonai, įrengimų zonos ar patalpos. Kiekviena įmonė vadovaudamasi darbų saugos nuostatomis esamas situacija vertina pagal ATEX dierktyvos 94/9/CE nuostatas ir priima sprendimus darbų saugos srityje.

UAB Aidora siūlo savo tiekėjo kompanijos REMBE gaminius skirtus įrenginių ir darbuotojų pasyviai apsaugai nuo galimo sprogimo poveikio ar įrenginių apsaugai nuo perteklinio slėgio ar vakuumo.

Asortimentą daugiau nei 200 įvairių modelių ir modifikacijų gaminių (apsauginių membranų, vožtuvų , sprogimo energijos slopintuvų, atbulinės eigos vožtuvų,...) parenkamų atsižvelgiant į iveiklos srytis, įrenginių duomenis bei dulkių, skysčių ar dujų fizikinius parametrus.

UAB Aidora ilgametė patiris ir partnerių patikimumas suteikia galimybę pateikti greitą  atsakymą  padėsiantį išspręsti problemą arba rasti geriausią sprendimą Jūsų veiklos modernizavimui ar didesniam darbų saugos reikalavimų užtikrinimui.

Galime pasiūlyti sprendimus atsižvelgdami į konkrečias situacijas: veikianti įmonė, naujas projektas ar modernizacija. Taip pat tiekiame specialios paskirties įrenginius; svėrimo, bandinių ėmimo,..

 Mūsų tiekėjų gaminai atitinka  CE, TÜV, GS, ATEX standartus, vertinami už saugumą ir patikimumą, lengvai randa platų pritaikymą visose pramonės srityse: nuo medžio ar maisto pramonės iki  metalo žemės ūkio ar chemijos   pramonės įmonių. Pritaikomi darbui įvairiems poreikiams ir sąlygoms, temperatūriniam režimui nuo -273 iki 1100°C, slėgiui nuo 0,002 iki 7 Atm, skerspjūviui nuo 7 iki 1400mm.

           

5 esminių argumentai kodėl reikia instaliuoti saugos įrenginius

1. DARBŲ SAUGOS PREVENCIJA.

2. IŠSKIRTINĖ GAMINTOJO PATIRTIS.

3. IŠSKIRTINIS patikimumas ir patvarumas.

4. PAILGĖJĘS įrangos tarnavimo laikas.

5. ŠIULAIKIŠKI SPRENDIMAI.