KONTAKTAI

+370 5 2395767, info@aidora.lt

PREKIŲ KREPŠELIS
Suma: 0.00 EUR

Modelis WHO 200

+ PALYGINTI
  • Nilfisk
Modelis WHO 200
  • 0 00 EUR

+
Į krepšelį
Į krepšelį

Turite klausimų?

Skambinkite +370 5 2395767 arba Klauskite

Apie prekę

Saugiai siurbti ir išpilti: šiandien tai įmanoma. WHO 200 vienfazis siurblys turintis 75 litrų talpos indą. Šis siurblys pirmiausia skirtas siurbti skysčius. Dėka savo konstrukcinių ypatumų siurblys labai manevringas ir universalus. Idealiai tinka mechanikos pramonėje, taip pat maisto, farmacijos, energetikos sektoriuose, viešajame transporto sektoriuje ir t.t....Irenginyje integruotas perjungėjas atlieka susiurbtų skysčių išpūtimo iš talpyklos funkciją  arba skysčio išpilimas atliekamas rankiniu būdu.

Siurblio variklių bloke sumontuoti  2 x 1.200 W galios, aplinkos oru (by-pass)  aušinami varikliai. Varikliai saugiai uždengti tvirtu polipropileniniu gaubtu su integruota siurblio valdymo įranga. Variklių blokas metalinio žiedo pagalba tvirtai ir sandariai sujungtas su skysčių rinkimo talpa. Atsegus žiedo užraktą blokas lengvai nukeliamas nuo talpyklos, jei tai reikalinga pvz; susiurbtų drožlių išpylimui,..  Talpykloje lengvai gali būti integruojama papildoma įranga: metalinis krepšys, metalo drožlių gaudymui, taip pat įvairių rūšių nailoniniai filtrai su galimybe atlikti skirtingo lygio filtraciją, tuo pačiu užtikrinantys antrinę susiurbtų skysčių ar gaudytuvėje surinktų medžiagų panaudojimo galimybę.

Siurblio valdymo panelėje racionaliai išdėstyti įjungimo/atjungimo mygtukai.  Siurblio korpusas, talpa, įrankių dėtuvė pagaminti iš plieno dažyto milteliniais dažais .Vidinė siurblio apsauginė įranga sustabdo siurblio veikimą, kai talpykla pilnai užsipildo skysčiu. 75 litrų talpos konteineris nereikalauja dažnos priežiūros, o skysčių išleidimo įranga lengvai ištuština talpyklą. Jūsų pasirinkimu siurblys aprūpintas informacine jungtimi talpyklos užsipildymui sekti. Chemiškai agresyvių skysčių siurbimui galite rinktis nerūdijančio plieno, talpos korpusu, kas taip pat aktualu maisto pramonėje. Taip pat drožlių rinktuve 22 litrų ir diržine pakaba tinktuvės iškėlimui.

Metalinis siurblio korpusas užtikrina siurblio ilgaamžiškumą bei stabilumą ne tik naudojimosi, bet ir transportavimo metu.  Keturi ratukai du d200 mm, kiti du su posukio mechanizmu ir stabdžiais siurbliui suteikia manevringumo ir stabilumo.

Savybės

Apsaugos klasė (elektros) I
Maksimalus oro srautas be žarnos (l/min) 4500
Nerūdijančio plieno talpa/korpusas opcija
Konteinerio su plūde talpa (l) 75
Įtampa (V) / Dažnis (Hz) 230 /50
IP apsaugos klasė 44
Izoliavimo klasė I
Vardinė galia (kW) 2,4
Maksimalus vakuumas (kPa) 23
Triukšmo lygis 1,5m atstumu (dB(A) ISO 3744 70
Įsiurbimo angos diametras (mm) 50
Matmenys L/M/H (cm) 58x88x123
Svoris (kg) 60
Išpylimo ventilis X
Vizualinis talpos užpildymo matuoklis X